Ogłoszenie

DNIA 04.03.11 KLAN POLISH MASTER KILLERS ZOSTAŁ PRZYJĘTY DO 1 SNIPERLIGI

  • Index
  •  » Sniperliga
  •  » Dwa tygodnie przed wznowieniem jubileuszowej X edycji sniperligi.

#1 2011-02-19 12:34:32

Ojciec

Lider

Zarejestrowany: 2011-02-13
Posty: 10
Punktów :   

Dwa tygodnie przed wznowieniem jubileuszowej X edycji sniperligi.

Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek,żyjemy nadzieją,że nasz klan przejdzie pozytywnie weryfikację i zostanie włączony do tych"elitarnych rozgrywek".Szanowna Administracja,mając na względzie dobro jubileuszowych rozgrywek powinna włączyć nasz klan ,a także innego beniaminka DTN ,do rozpoczynających się nieoficjalnych mistrzostw Polski w strzelaniu z" dubeltówki".Przed napisaniem tego postu dośc dogłębnie zapoznałem się z regulaminem rozgrywek ,a także warunkami przyjęcia do najwyższej ligi sniperskiej i oto moje wnioski.Tak naprawdę to nie wiem jaka idea przyświeca Radzie Seniorów i jej Naczelnemu Wodzowi(wiadomo o kogo chodzi) i jakie warunki ma spełnić klan,by zostać przyjętym do tzw."Elity".Wiadomo nieoficjalnie ,że klany,które już gościły w tych rozgrywkach i nie rozpadły się,niejako z automatu mają zapewnione miejsce w kolejnych edycjach tej czasami "czysto sportowej rywalizacji".Co to znaczy,że klan przyjęty do 1-szej Sniperligi jest objęty dwumiesięcznym okresem próbnym i na czym ten okres próbny ma polegać?Może na tym ,iż nie rozpadnie się w trakcie rozgrywek,gdyż migracja zawodników z klanu do klanu,rozłamy wewnątrzklanowe stają się zjawiskiem porównywalnym do "Woisny Ludów",a rekordzistów w kolekcjonowaniu coraz to nowych Tagów klanowych nie sposób już zliczyć na palcach jednej ręki(dopadło ich sniperowskie ADHD).Cytując słowa piosenki zespołu Elektryczne Gitary-: Byłem w Rio,byłem w Bayo,byłem nawet na Hawajo..wszystko ch..... o ja Wam mówie wszystko ch....:-,zawodnik taki zalicza w ciągu nawet miesiąca po kilka klanów z rzedu i jego ego jest połechtane do tego stopnia,że osiąga stan euforyczny zwany przez niektórych znawców jako orgazm.Panowie samozadowolenie można osiągnąć też na inne sposoby.Trochę odbiegłem od wątku głównego,którym są warunki rekrutacji do 1 sniperligi.Moim skromnym zdaniem powinny one nabrać bardziej formalnego i usystematyzowanego kształtu,a mianowicie:
1. 1-sza i 2 -ga sniperliga powinna być ściśle powiązana
2.W 1-szej sniperlidze należy wyznaczyć max pułap ilości klanów,biorących udział w zawodach np. 12 lub 14 klanów.
3Klany ,które w 1 lidze zajęły dwa ostatnie miejsca spadają do 2-giej ligi,natomiast te które zajęły czołowe miejsca w 2-giej lidze automatycznie prrzechodzą do ligi wyżej
4.Klany, które zajęły 3-cie miejsce od dołu w 1 lidze i 3-cie od góry w 2-giej grają baraż o pozostanie w rozgrywkach.

Narazie rzeczywistość wygląda tak, że nie ma żadnych zasad regulujących rekrutację do tych rozgrywek,gdyż do 1 ligi dostają się te klany,które akurat się przyśnią naszemu Naczelnemu Wodzowi , a w 2-giej lądują te ,które już nie mają gdzie lądować.Mogę się założyć że nikt z Rady Seniorów nie bierze pod uwagę ,czy klan istnieje już dość długo,czy jest na tyle wiarygodny że nie rozpadnie się w trakcie rozgrywek i spowoduje ogromne zamieszanie w terminarzu.Tak na marginesie ciekaw jestem jaka by była decyzja Rady Seniorów,gdyby do rozgrywek zgłosiły się takie klany jak:AB,reaktywowane VSI,odswierzone PES(tu chyba nikt nie ma wątpliwościczy Pes zostanie przyjęte),DKB,GTS,KB,SPT i pare jeszcze nowych -tych jeszcze nienarodzonych.Czy obowiązuje jakiś okres karencji?

Teraz troszeczkę moich hipotetycznych rozważań na temat jubileuszowych zawodów.I had the Dream jak mawiał pewien Pastor-teoretycznie dostajemy się do 1 ligi z takimi klanami jak:
PES,GOS,SDC,SK,BT,DzR,DK,CSW,NE,SSC,ST,DTN i jeszcze inne-Jakie mamy szanse?Otóż uważam,że jeśli dotrwamy w tym obecnie zgłoszonym składzie do końca rozgrywek,płacąc nawet tzw. "frycowe" za udział poraz pierwszy w tych rozgrywkach,jesteśmy w stanie znależć się w pierwszej "Szóstce", co będzie nie lada wyczynem.Trzeba stawiać sobie wysoko poprzeczkę i grać zawsze o najwyższe cele,pamiętając jednocześnie,że każda porażka ma nas wzmocnić a nie zabić.I tu mój osobisty apel do wszystkich klanowiczów-obijcie Panowie i Panie nerwy blachą,tak aby  nikt i nic nie było w stanie zmącić naszego poczucia wartości i jedności.Pamiętajcie w jedności siła,postarajcie się wykazać nieskalaną kulturą osobistą i nigdy nie okazujcie swej słabości,wylewając pomyje na innych graczy,nawet jeśli Nas tłuką niemiłosiernie.Jeśli dostaniemy się do "Elity" ,chciałbym ,aby Nasz Klan został zapamiętany jako PRZYJAZNY,KULTURALNY i Z KLASĄ.Takim,który bez względu na wyniki(może być nawet ostatnie miejsce i przegrane wszystkie mecze),pozostaje jednością i z porażek wyciąga wnioski,a nie złość na wszystko i wszystkich.Pamiętajcie sukces zawsze się rodzi w bólu a prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.LIczę na Wasze zaangażowanie i pomoc w ciągłym doskonaleniu naszego klanu.Czekam na komentaże i sugestie .
Za tydzień napiszę pare słów na temat 2-giej sniperligi,bo tam może być bardzo ciekawie,moze nawet bardziej niż w rozgrywkach 1-szej ligi.Pozdrawiam Panie i Panów-PMK Ojciec

Offline

 

#2 2011-02-19 17:27:46

 perzu

Sniper

8325992
Skąd: Księstwo Poznańskie
Zarejestrowany: 2011-02-12
Posty: 31
Punktów :   

Re: Dwa tygodnie przed wznowieniem jubileuszowej X edycji sniperligi.

Dziękujemy PMK Ojcu za wyczerpującą wypowiedź, która mimo przelanych nań słów i tak nie zmieni zdania i poglądów niektórych Naczelników. Tak, mowa to o TYM wielkim Naczelniku. W pełni zgadzam się z sugestiami Ojca. Ale po kolei: klany grające w I Sniperlidze w ubiegłym sezonie mają zapewnione z automatu miejsce w nadchodzących rozgrywkach, jak wspominał w ww. poście mój poprzednik. A dlaczego niektóre nowo powstałe klany z ludźmi grającymi w ubiegłym sezonie w klanie pierwszoligowym mają ten zaszczyt i możliwość prawdopodobnego grania w sławetnych rozgrywkach I Oficjalnej Sniperligi na zasadzie dwumiesięcznego okresu próbnego, a klany które już pograły kilka sezonów w II SL (nieważne czy jeden sezon czy pięć) nie mają możliwości wykazania się na arenie I SL???? Bo ja nie wiem Prawdopodobnie do wyboru klanów biorących udział w I SL mają względy czysto indywidualne i na zasadzie "bo ja ten klan lubię a tego nie, więc niech ten drugi spada na przysłowiowe drzewo" - znaczy się niech cieszy się w udziału w II SL czy też różnego rodzaju pucharach.
Kolejna sprawa dotyczy transferów graczy między klanami. Są to w większości przypadków dzieciaki w przedziale wiekowym 8-12 lat (to nie znaczy, że nie mam szacunku dla graczy w tym wieku, wręcz przeciwnie, graczy w tym wieku należy po kolei obeznać w niuansach Sniperelite) i gracze którzy zostają wydaleni z klanu bo są podejrzewani o pracę w aptece, że się tak wyrażę, o braku krążenia znaczy się pulsu a także o pobiciu rekordu świata w sprincie na 100m. Uwe Bolt ma kompleksy xD. Doskonałym przykładem stosowania takiej praktyki jest znany niektórym  graczom Zawada aka Trainer a także Huragan, który zmienia klany częściej niż niektórzy gacie ;p . Wg mnie tacy gracze nie powinni brać wogule udziału w żadnej edycji SL. Są niekiedy odstępstwa od reguły i ludzie, którzy próbują szczęścia w klanie bynajmniej uważany za lepszy (chociaż w sporcie wszystko jest możliwe i nie ma klanów lepszych lub gorszych, wszystko też zależy od predyspozycji w danym dniu i to czy Zawada ma UAC`a czy też nie XD) a niestety nie może się dogadać z nowymi kolegami lub po prostu nie ma z nimi zgrania.
Ojciec wspomniał o rekrutacji do 1SL. Poruszył kwestie pierwszego i drugiego miejsca, zasadę awansów i spadków a także gry o baraże. Ale niestety Naczelnikowi nie chce sie wprowadzać reform i zmieniać regulaminu. Bo po co?? 1 SL toczy się sama i nikt nie ma tam nic do powiedzenia. A jak powszechnie wiadomo kto nie robi kroku w przód ten się cofa, wnioski wyciągnijcie sami.

No i na koniec pozostała kwestia naszego klanu. Mamy klan, w którym grają gracze na różnym poziomie gry, trochę lepiej, trochę gorzej, ale nie chodzi o to, kto lepiej gra, ale o dobrą zabawę. Zwycięstwo jest tylko słodkim dodatkiem, nagrodą za wspaniałą gre. Pamiętajcie - najważniejsze jest zgranie, którego nam nie brakuje. Wszyscy powinni się rozumieć, nie kłócić się, nie wytykać błędów, tylko wytłumaczyć co się robi źle i postarać się następnym razem tych samych błędów nie popełniać. Nie oskarżać ludzi z klanu o dopalacze w postaci czitów bo już się nie robi śmiesznie. Na szczęście u nas w klanie nie ma takich praktyk.
Mam nadzieję, że moja wypowiedź wniesie do tematu SL trochę pomyślunku tak jak wniósł to wyczerpujący post Ojca. Dziękuje za uwagę. Pozdrowienia dla graczy klanu PMK!
PMK Perzu

Offline

 
  • Index
  •  » Sniperliga
  •  » Dwa tygodnie przed wznowieniem jubileuszowej X edycji sniperligi.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nsh.pun.pl www.spongebob.pun.pl www.shippuudenonline.pun.pl www.sekai-no-okama.pun.pl www.narutovsneji.pun.pl